.

Infrasauna

Máte rádi sauny a saunování? Ale štve Vás příliš přehřátý vzduch? Špatně se Vám v sauně dýchá a je tam na Vás přílišné horko? Přesto do sauny rádi chodíte, kvůli jejím léčivým účinkům? Máme pro Vás snadné řešení! Je jím infrasauna se svým takzvaným zářícím teplem. Saunujte se nadále, ale tentokrát příjemněji.

Infrasauna

Princip infrasauny spočívá na infračerveném světle, které je známo jako tzv. zářící teplo. Díky tomuto světlu dojde sice k zahřátí, nikoli však k přehřátí okolního vzduchu. Infrasauna dosahuje teploty pouze okolo 55 stupňů. Saunování je tak daleko zdravější než v klasických saunách. Navíc je dostupný i pro lidi s kardiovaskulárním systémem, který není v infrasauně zatěžován jako v sauně.

Infrakabiny

Infrasauny jsou ve srovnání s klasickými sauny daleko výhodnější, co se týče finanční otázky i časové otázky. Infrakabinu si může domů pořídit kdokoli, neboť je lehce umístitelná například v koupelně či jinde v interiéru. Jediným požadavkem je zásuvka elektrické energie. Dopřejte svému tělu pořádnou dávku léčivého tepla!

.
.